KUCHARZ praca w Niemczech w LIPSKU, Leipzig

Oferta pracy z dnia: 2017/03/01
Oferta ważna do dnia: 2017/04/01
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Leipzig
Numer referencyjny: KOCH2017
Rodzaj pracy: Stała, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Progedo Personalservice (rej.12383) zajmuje się rekrutacją pracowników wykwalifikowanych dla Pracodawców niemieckich.

W sezonie 2017 rekrutujemy kucharzy.

Obowiązki:

Przygotowywanie i planowanie produkcji szybkich i prostych dań popularnych w parkach rozrywki, jak różnego rodzaju lunche, sałatki, przekąski, ciepłe dania główne, jak panierowany kurczak, sznycle, dodatki, makarony, smażone ziemniaki, dania grillowane.

Wymagania:

  • Wykształcenie w zawodzie kucharz lub pokrewne (również osoby prosto po szkole gastronomicznej)
  • Mile widziane doświadczenie w imprezach bankietowych/cateringowych
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego/angielskiego

Jesteś kucharzem i szukasz możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego za granicą?

Szukasz ambitnej i ciekawej pracy w międzynarodowym zespole?

Dla naszego klienta, największego parku rozrywki w Niemczech wschodnich, poszukujemy kucharzy, pomocników, pracowników obsługi i kasjerów w restauracjach samoobsługowych.

OFERUJEMY

  • okres zatrudnienia do indywidualnego ustalenia z Pracodawcą, możliwość pracy od końca marca do końca października 2017, lub tylko  wokresie letnim (minimalny okres zatrudnienie 4 tygodnie)
  • udział Pracodwacy w kosztach dojazdu na miejsce
  • bezpłatną możliwość korzystania z rowerów w celu dojazdu do parku
  • pomoc w znalezieniu mieszkań w Niemczech, bezpłatne tłumaczenie CV i umów o pracę na język polski
  • niemiecka umowa bezpośrednio z Pracodawcą
  • wynagrodzenie 9,50 – 10,50Euro/h brutto

Informacje dodatkowe:

Aplikacje można składać natychmiast, rozmowy o pracę odbędą się w Poznaniu, następnie przez SKYPE.

Liczba wakatów jest ograniczona, aplikuj już dziś!!!!

Kontakt:
Poznań
Email: progedo.polska@gmail.com