Kucharz, pomoc kuchenna, sprzątaczka

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Gospodarstwo agroturystyczne "Pod Źródełkiem"
Miejsce pracy: Cisna
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2500
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE „POD ŹRÓDEŁKIEM” zatrudni na stałe, sezonowo lub na staż osoby do obsługi ośrodka turystycznego w okolicach CISNEJ (Bieszczady):

Poszukujemy: KUCHARKĘ , POMOC KUCHENNĄ , OSOBY SPRZĄTAJĄCE , – sympatyczne, samodzielne i pracowite dziewczyny.

Zakres obowiązków:

– Przygotowywanie posiłków (śniadania, obiadokolacje)
– Przygotowanie pomieszczeń (pokoje 2,3,4 osobowe)
– Współpraca z kuchnią (przygotowywanie posiłków, pomoc w przygotowywaniu i wydawaniu)
– Dbanie o wizerunek obiektu
– Utrzymanie czystości w obiekcie
– Doświadczenie mile widziane

Oczekujemy:
– pracowitości
– rzetelności
– elastyczności
– zaangażowania
– czystości osobistej

Oferujemy dobrą pracę w miłym zespole, dobre wynagrodzenie (+ premie, umowa), zakwaterowanie i wyżywienie w naszym obiekcie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.