Kucharz

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Restauracja Spichlerz
Miejsce pracy: Olsztyn koło Częstochowy
Rodzaj pracy: Stała, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Restauracja Spichlerz – Olsztyn Śląsk – spichlerz.net

Rodzinna restauracja z tradycjami, mieszcząca się w Olsztynie koło Częstochowy ( ŚLĄSK ) poszukuje osób z pasją do gotowania.

Obowiązki :

Przygotowywanie dań z karty menu, wyjazdy na szkolenia, zarządzanie zmianą czytość na kuchni, składanie zamówień/ nadzór dostaw

Wymagania:starrane przygotowywanie dań, wysoka higiena pracy, umiejętność komunikowania się z innymi pracownikami ,punktualność, dbałość o imię i dobry wizerunek firmy, pasja kucharska.

Zapewniamy wysoki kofort pracy. Elastyczne godziny i możliwość realizowania własnych pomysłów. Możliwość wyjazdów i szkoleń w najepszych restauacjach i hotelach w Polsce.  Dobrze widziana kreatywności, zamiłowania kucharskie oraz chęć poszerzania własnych horyzontów.  Zgłoszenia osób nie spełniających podstawowych wymagań nie będą rozpatrywane.  Wymagane –  CV ze zdjęciem prosimy przesyłąć na podany adres mailowy.