Krawcowa / Krawiec

Oferta pracy z dnia: 2018/11/19
Oferta ważna do dnia: 2018/12/20
Pracodawca: STUDIO761
Miejsce pracy: Sopot

Stanowisko: Krawcowa / Krawiec

Dział: Produkcja

Lokalizacja: Sopot, Polska

Opis stanowiska:

Rzemieślnik tworzący niestandardowe zamówienia, wspierający mistrza pracowni.

Obowiązki:

Tworzenie bieżących zamówień Obsługa klienta (w tym pobór miar) Naprawa i poprawy odzieży Obsługa pracowni (zgłaszanie potrzeb na materiały, akcesoria i wyposażenie)

Wymagania:

Doświadczenie praktyczne w zawodzie Dbałość o detale i precyzję Podstawowe umiejętności kroju i konstrukcji szablonów Umiejętności szycia na maszynach krawieckich oraz ręcznie Znajomość języka angielskiego jako dodatkowy atut Wykształcenie kierunkowe jako duży atut

Oferta:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji Zniżka pracownicza na wszystkie produkty i usługi spółki Praca w centrum Sopotu z łatwą komunikacją Parking dla samochodów i rowerów

Kontakt:
Niepodległości, 761
Sopot
48583543493
Email: info@studio761.pl