Koordynator Menedżer Trener Główny w Call Center

Oferta pracy z dnia: 2018/01/24
Oferta ważna do dnia: 2018/02/24
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa

Opis firmy:

Pilnie poszukujemy Koordynatora – Trenera w Call Center
Szukamy osoby z doświadczeniem w telemarketingu.
Zapłacimy więcej niż firma w której obecnie pracujesz.

Obowiązki:-skuteczne zarządzanie zespołem ok 40 osób
-kreowanie i przeprowadzanie szkoleń dla konsultantów oraz kadry
-kształtowanie umiejętności sprzedażowych pracowników
-przygotowywanie skryptów oraz materiałów szkoleniowychWymagania:-umiejętność prowadzenia szkoleń oraz planowania pracy
   własnej i zespołu
– doświadczenia w pracy na stanowisku Trenera w Call Center
-wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
-skuteczność

-umowę o pracę lub umowę o współpracy
-szansę ciągłego rozwoju kwalifikacji zawodowych
-system premiowy
-przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

Jeżeli masz doświadczenie. Jesteś osobą , która potrafi
skutecznie wyszkolić zespół – Zapraszamy