Koordynator inwentaryzacyjny

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Ivalis Deutschland GmbH
Miejsce pracy: Hamburg, Berlin, Leipzig
Oferowane wynagrodzenie brutto: 4000
Rodzaj pracy: Stała, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Ivalis Deutschland GmbH

Łatwa praca i realne, uczciwe pieniądze! Jadąc za granicę nie musisz decydować się na pracę fizyczną, czy też na stanie przy taśmie produkcyjnej. Możesz stać się częścią ekipy inwentaryzacyjnej w Ivalis Deutschland GmbH.

Obowiązki

Nasi supervisorzy, to uśmiechnięci, pozytywni ludzie. Odpowiadają za prawidłowy przebieg prac w trakcie inwentaryzacji. Ponadto:

– Zarządzają grupą w trakcie inwentaryzacji (5-12 osób)

– Dbają o przestrzeganie procedur i porządek w trakcie pracy

– Kontrolują poprawność pracy swojej grupy

– Raportują o przebiegu prac do kierownika inwentaryzacji

– Wspierają innych supervisorów

– Czasem biorą udział w liczeniu towaru.

Jeśli nigdy nie brałeś udziału w inwentaryzacji, bądź w pracy ze skanerem – otrzymasz pełne przygotowanie do pracy!

Wymagania:

– komunikatywna znajomość języka niemieckiego – raczej fajnie by było dogadać się z ludźmi, którymi zarządzamy 🙂

– sumienność, skrupulatność i poważne podejście do zadań

– energiczność i pozytywne nastawienie

– umiejętność i chęć pracy z ludźmi

– kultura osobista i językowa

– prawojazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy:

– niemiecką, legalną umowę o pracę (dokumenty sporządzone w językach niem-pol)

– stawkę wyjściową 8,50 € / godzinę

– „minimalkę” – jeśli nie zagwarantujemy jakimś sposobem min. 120h w miesiącu, i tak zapłacimy za 120h

– zakwaterowanie

– dopłatę za czas spędzony w trakcie przejazdów między miastami

– ubezpieczenie zdrowotne – ciekawą pracę z ludźmi, do której nie wkrada się monotonia 🙂 UWAGA

– praca w różnych lokalizacjach Niemiec (firma organizuje transport).