Koordynator grupy myjącej

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski, Kotowo
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inna

Jesteśmy liderem w branży utrzymania czystości w Polsce. Zatrudniamy ponad 1500 pracowników i obsługujemy wielu prestiżowych klientów.

Jesteśmy w 100% polską firmą z wyłącznie polskim kapitałem.

Opis stanowiska:

  • sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad grupą sprzątająco/myjącą,
  • kontakty z Klientem,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej osób podległych itp.

Wymagania:

  • książeczka sanepidowska,
  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi,
  • mile widziane doświadczenie w branży sprzątającej/kontroli jakości/produkcji.
  • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas,
  • niezbędne szkolenia,
  • pracę w prężnie rozwijającym się zespole,
  • profesjonalne narzędzia pracy oraz obuwie i odzież ochronna.

Kontakt:

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń w formie CV wraz numerem telefonu za pośrednictwem serwisu Gratka.