Kontroler towarów – Niemcy

Oferta pracy z dnia: 2018/05/30
Oferta ważna do dnia: 2018/06/30
Pracodawca: Jobs.pl
Miejsce pracy: okolice Hamburga
Numer referencyjny: Kont/DE
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Inna, Kontrakt

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy Kontrolerów/ Inspektorów towarów do pracy w okolicach Hamburga.

Zadania:

– Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanego przez firmę towaru,

– Kompletacja towarów zgodnie z dokumentacją.

Wymagania:

– Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie minimum A2- warunek konieczny,

– Gotowość do podjęcia pracy od zaraz,

– Dokładność i dobra organizacja pracy,

– Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

– Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,

– Darmowe zakwaterowanie udostępnione przez Pracodawcę,

– Pracę od zaraz na okres 3-6 miesięcy z możliwością przedłużenia,

– Możliwość wyjazdu w parach lub większych grupach,

– Pomoc w załatwieniu formalności przed i po wyjeździe.

Kontakt:
Warszawa
228590216
Email: niemcy@jobs.pl