Kontroler jakości – praca dla studentów 12zł Netto/h

Oferta pracy z dnia: 2017/04/19
Oferta ważna do dnia: 2017/05/20
Pracodawca: Negotrust Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielsko Biała/ Czechowice Dziedzice
Numer referencyjny: KJ_BB
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Istotą działania firmy Negotrust Sp. z o.o. jest profesjonalna dostawa usług z zakresu selekcji, kontroli, naprawy komponentów oraz zabezpieczenia wyrobu gotowego. Naszą specjalnością jest świadczenie wysokiej klasy usług dla naszych Klientów z branży automotive – renomowanych firm polskich jak i zagranicznych.

OBOWIĄZKI:

– wykonywanie zadań kontrolnych zgodnie z instrukcją kontroli mających na celu zapewnienie wysokiej jakości wyrobów;
– badaniu części pod kątem cech ilościowych, jakościowych czy wizualnych w zależności od rodzaju zlecenia;
– przestrzeganie zasad panujących na zakładzie, na którym realizowane jest zlecenie;

 WYMAGANIA:

– Zdolności manualne, dobry wzrok

– Dyspozycyjność, punktualność

– Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

 OFERUJEMY:

– Umowa zlecenie
– Wynagrodzenie 12 zł Netto/h
– Możliwość zdobycia doświadczenia
– Ubezpieczenie od NNW

Kontakt:
Sielecka 11
Będzin
Email: michal.zaborowicz@negotrust.pl