Konsultant telefoniczny

Oferta pracy z dnia: 2017/05/19
Oferta ważna do dnia: 2017/06/19
Pracodawca: Work Service
Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz
Numer referencyjny: KT/05/17
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Opis firmy:

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obowiązki:

  • Telefoniczne udzielanie informacji na temat oferowanych produktów
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Sprzedaż produktów z oferty
  • Obsługa Lifechata
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Dokładność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • Pracę w energicznym i młodym zespole
  • Elastyczny grafik, który możesz dopasować do swoich zajęć w szkole!
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dodatkowe benefity – np. karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe
Kontakt:
Al. Grunwaldzka 163
Gdańsk
508000900
Email: natalia.wasiuta@workservice.pl