Konsultant – połączenia przychodzące bez sprzedaży, elastyczne godziny pracy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work Service S.A
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Recources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

OBOWIĄZKI:

  • Telefoniczna Obsługa Klientów- połączenia przychodzące bez sprzedaży,
  • Infolinia – Dział Obsługi Klienta.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie,
  • Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office,
  • Dobra dykcja,
  • Komunikatywność,
  • Chęć zdobycia nowego doświadczenia.
  • Zatrudnienie na   5/8 etatu z możliwością dopracowania do pełnego etatu. Praca w wybranych godzinach:   15:00-20:00, 16:00-21:00, 17:00-22:00
  • Zatrudnienie na  1/2 etatu z możliwością dopracowania do pełnego etatu. Praca w wybranych godzinach: 15:00-19:00, 16:00-20:00, 17:00-21:00, 18:00-22:00
  • Możliwość pracy tylko w weekendy i święta,
  • Pracownik może wybrać dni oraz godziny pracy
  • Preferencje  grafikowe będzie składał pracownik  na cały miesiąc do 10-tego dnia poprzedzającego  n miesiąc
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace od pierwszego dnia szkolenia,
  • Wynagrodzenie miesięczne- stałe  na 10 – tego ,
  • Przyjazna atmosferę w pracy oraz wsparcie Zespołu