Konsultant Obsługi Klienta – połączenia przychodzące od klientów Sieci PLUS GSM – elastyczne godziny pracy bez sprzedaży 1/2 lub 5/8 etatu

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work Service S.A.
Oferowane wynagrodzenie brutto: 1300
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Obowiązki:

  • Telefoniczna obsługa klientów Sieci PLUS GSM- połączenia przychodzące bez sprzedaży- udzielanie informacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie  średnie,
  • Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office,
  • Dobra dykcja,
  • Komunikatywność,
  • Chęć zdobycia nowego doświadczenia.

  • Szkolenie  w pełni płatne
  • Zatrudneinie na 5/8 etatu z możliwością dopełnienia do pełnego etatu. Praca w wybranych godzinach : 9:00 -14:00, 10:00 -15:00, 16:00 – 21:00, 17:00-22:00 , 18:00 – 23:00
  • lub zatrudnienie  na 1/2 etatu z możliwością dopełnienia do pełnego etatu. Praca w wybranych godzinach: 9:00 – 13:00, 10:00 – 14:00, 16:00 – 20:00, 17:00 – 21:00, 18:00 – 22:00
  • Możliwość pracy tylko w weekendy i święto
  • Pracownik może wybrać godziny pracy w ramach tych, które proponujemy powyżej,
  • Preferencje  grafikowe będzie składał pracownik  na cały miesiąc do 10-tego dnia poprzedzającego miesiąc,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace od pierwszego dnia szkolenia,
  • Wynagrodzenie miesięczne- stałe  na 10 – tego ,
  • Przyjazna atmosferę w pracy oraz wsparcie Zespołu
  • Pracę w dużej, stabilnej Firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Obecność Koordynatora w miejscu zatrudnienia,