Kolporter ulotek

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Manpower
Miejsce pracy: Sopot
Numer referencyjny: KUL/022/PAL
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Opis firmy:

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecnaw 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • roznoszenie ulotek na terenie Sopotu i Gdyni
  • Sopot – 26.07, 12.00 – 16.00
  • Gdynia – 25.07, 12.00 – 16.00

Wymagania:

  • pełnoletność
  • punktualność
  • chęć do pracy
  • miłe usposobienie
  • praca w oparciu o umowę zlecenie
  • stawka godzinowa: 11zl brutto
  • wynagrodzenie zawsze na czas!