Kelner

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Restauracja Spichlerz
Miejsce pracy: Olsztyn koło Częstochowy
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Kontrakt

Restauracja Spichlerz w Olsztynie koło Częstochowy poszukuje osób na stnowisko – kelner/ka. Poszukujemy osób z doświadczeniem lub osób chcących się nauczyć profesjonalnej obsługi kelnerskiej. Rodzinna restauracja z tradycjami, mieszcząca się w Olsztynie koło Częstochowy ( ŚLĄSK ) poszukuje osób z pasją do gastronomi.

Obowiązki :Obsługa gości indywidulanych organizowanie rezerwacji oraz indywidulanych zamówień gości widza o winie znajomość karty menu  obsługa programu gastro posdbałość o czystość swojego stanowiska pracyotwarcie i zamknięcie zmiany.

Wymagania:savoir vivre, punktualność, zapewnienie jak najlepszej obsługi gości, zamiłowania kucharskie, umiejętność dobrego komunikowania się z pozostałymi pracownikami, szybkie i dobre rozwiązywanie „niewygodnych sytuacji ” chęć rozwijania się, pozytywne nastawienie oraz uśmiech na twarzy ! – to podsta

Zapewniamy wysoki kofort pracy. Elastyczne godziny i możliwość realizowania własnych pomysłów. Możliwość wyjazdów i szkoleń w najepszych restauacjach i hotelach w Polsce. Szukamy osób pełnych pozytywnej energi chcących pokazać że jeden z najstarszych zawodów w Polsce to nie tylko podawanie talerzy. Mile widziane zamiłowania kucharskie oraz chęć poszerzania własnych horyzontów.  Zgłoszenia osób nie spełniających podstawowych wymagań nie będą rozpatrywane.  Wymagane –  CV ze zdjęciem oraz listy referencyjne od poprzednich pracodawców. spichlerz.net