kadrowa/kadrowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Kołobrzeg, Koszalin, Szczecin i okolice
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa

Opis firmy:

Kredytum.pl S.A. jesteśmy liderem pośrednictwa kredytowego produktów pozabankowych i bankowych w zakresie pożyczek gotówkowych, chwilówek, kredytów konsolidacyjnych oraz leasingów i pożyczek dla małych firm oferowanych w sieci agencyjnej. Współpracujemy z ponad 13000 biur kredytowych na terenie całego kraju.

 Jeśli jesteś osobą pragnącą dobrej stabilnej pracy w nowoczesnej firmie, to mamy dla Ciebie propozycję.

zadania

  • Realizowanie założeń polityki kadrowo-płacowej
  • Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań i procedur
  • Sporządzanie, prowadzenie i kompletowanie dokumentacji kadrowej
  • Naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie list płac
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu
  • Sporządzanie zgłoszeń i deklaracji ZUS, PIT
  • Sporządzanie zestawień i raportów z zakresu kadr i płac
  • prowadzenie dokumentacji OBI

Wymagania:

  • Wykształcenie Średnie
  • Kierunek /specjalność administracja, prawo, ekonomia, zarządzanie kadrami
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia, umiejętności
  • Mile widziana wiedza i doświadczenie z zakresu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  • Praktyczna znajomości programów kadrowych Optima
  • Inicjatywa w działaniu, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Mile widziane doświadczenie w agencji pracy tymczasowej
  • praca od zaraz
  • Stabilną i interesującą pracę w rozwijającej się firmie o wysokich standardach
  • Przyjazną atmosferę
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze czasu pracy lub umowa samo zatrudnienie lub inna
  • telefon firmowy, laptop
  • możliwość korzystania z samochodów służbowych