JESTEŚ OPIEKUNKĄ? SZUKASZ DOBRZE PŁATNEJ PRACY W NIEMCZECH? NIE ZWLEKAJ! ZADZWOŃ!!!

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Feniks
Miejsce pracy: Berlin
Oferowane wynagrodzenie brutto: 5000
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie, Inna, Kontrakt

Firma Feniks  od lat zajmuje się pomocą codzienną świadczoną osobą starszym. Naszymi klientami są obywatele Niemiec. Priorytetem jest dla nas zapewnienie Klientom bezpieczeństwa i komfortu.  Pracę na terenie Niemiec koordynuje dla nas znana i ceniona na rynku niemieckim firma.  Oferujemy pracę bezpieczną, legalną, opartą na przejrzystych zasadach współpracy i wynagrodzenia.

Obowiązki:

-pomoc w codziennych czynnościach

-pomoc przy toalecie

-pomoc przy przygotowywaniu posiłków, robienie zakupów

-dotrzymywanie towarzystwa

Wymagania:

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

-chęć do podjęcia pracy na dwa lub trzy miesiące

-mile widziane doświadczenie i prawo jazdy kat.B, nie jest to jednak warunek konieczny

-wysokie zarobki od 1300 do 1800 euro/miesiąc

-wyżywienie i zakwaterowanie w domu podopiecznego

-pokrycie kosztów podróży

-premie świąteczne

-pracę profesjonalnie koordynowaną na terenie Niemiec

-pracę dostosowaną do możliwości kandydata

-pracę blisko granicy, najczęściej w Berlinie

-długoterminową współpracę