Hydraulik – darmowe zakwaterowanie

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work On Personal LTD
Miejsce pracy: całe Niemcy
Numer referencyjny: HLS 311
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Opcje dodatkowe: Program 50+

Opis firmy:

Work On Personal LTD jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w Niemczech oraz Austrii. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej. Pośredniczymy w zatrudnieniu w takich zawodach jak: elektryk, hydraulik, spawacz, monter wentylacji, malarz, cieśla, zbrojarz, murarz itp.

Obowiązki:

– praca przy montażu instalacji sanitarnych oraz grzewczych

Wymagania:

– ukończona szkoła o profilu montera instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacji lub wykształcenie pokrewne,

– wymagane doświadczenie przy montażu instalacji grzewczych

– doprowadzenie wody zimnej i ciepłej

– doświadczenie przy instalacji kotłów grzewczych, ogrzewania podłogowego, wanien, brodzików, wc i umywalek

– mile widziana umiejętność spawania 311(autogen)

– komunikatywna  znajomość języka niemieckiego,

– własny samochód mile widziany

– umowę o pracę na warunkach niemieckich

– pracę w renomowanej firmie na długi okres czasu

– atrakcyjne wynagrodzenie od 11 €/ h netto

– darmowe zakwaterowanie

– tygodniowe zaliczki