Hydraulik – Berlin

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work On Personal LTD
Miejsce pracy: Berlin , Hamburg, Monachium , Frankfurt , Niemcy
Numer referencyjny: HLS Berlin
Oferowane wynagrodzenie brutto: 10000
Opcje dodatkowe: Program 50+

Opis firmy:

Obecnie dla naszego Niemieckiego klienta posukujemy osób do pracy w Berlinie na stanowisko:

Hydraulik

Obowiązki:

Miejsce pracy: Berlin

  • praca przy montażu instalacji sanitarnych oraz grzewczych

Wymagania:

  • ukończona szkoła o profilu montera instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacji lub wykształcenie pokrewne, (mile widziane)

  • wymagane doświadczenie przy montażu instalacji grzewczych – doprowadzenie wody zimnej i ciepłej

  • doświadczenie przy instalacji kotłów grzewczych, ogrzewania podłogowego, wanien, brodzików, wc i umywalek

  • min.podstawowa znajomość języka niemieckiego

  • własny samochód
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich

  • darmowe zakwaterowanie

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 11-12 €/h netto

  • tygodniowe zaliczki

Informacje dodatkowe:

Obecnie poszukujemy osób do pracy w zawodach

Elektryk

Spawacz

Monter konstrukcji

Monter wentylacji