Hydraulik 16-20€/h + darmowe mieszkanie – Berlin

Oferta pracy z dnia: 2018/11/13
Oferta ważna do dnia: 2018/12/14
Pracodawca: Work On Personal LTD
Miejsce pracy: Berlin
Oferowane wynagrodzenie brutto: 50
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Opcje dodatkowe: Program 50+

Opis firmy:

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujmy osób na stanowisko:
Hydraulik / Monter Instalacji Sanitarnych

Lokalizacja: Berlin – Niemcy
Praca od zaraz

Obowiązki:- praca wykonywana jest przeważnie w mieszkaniach prywatnych
– biały montaż
– instalacje sanitarne w łazienkachWymagania:– wyuczony zawód o profilu hydraulika, montera instalacji sanitarnych (świadectwo ukończenia szkoły, dyplom czeladnika lub mistrza)
– dwuletnie doświadczenie
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego (jedna osoba w ekipie)
– prawo jazdy kat. B– niemiecka umowa o pracę
– samochód firmowy, też do prywatnej dyspozycji
– wypłaty wszystkich godzin pracy
– 20 euro pakiet sportowo-rekreacyjny
– 40 euro polisa ubezpieczeniowa dla pracownika
– stawka brutto 16-20 euro/godz. (w zależności od doświadczenia)
– dieta netto 96 euro / tydzień w przypadku w delegacji
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i opłacone przez pracodawcę

Kontakt:
Kingston Road
London
518461875
Email: agnieszka.mlynarczyk@workonpersonal.pl