FREZER MANUALNY – SZWECJA

Oferta pracy z dnia: 2019/06/28
Oferta ważna do dnia: 2019/07/29
Pracodawca: Baltix Sp. z o. o.
Miejsce pracy: Szwecja
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Baltix Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia o nr 7592 – specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich, ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski. Obecnie do pracy na terenie Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FREZER MANUALNY

Obowiązki:

  • Obsługa frezarki konwencjonalnej
  • Przygotowanie materiału do obróbki
  • Dobór narzędzi skrawających, mocowań, parametrów skrawania
  • Kontrola jakości wykonanych elementów – pomiary

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku frezera
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) lub szwedzkiego
  • Duża dokładność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy – zlecenia na okres 2-3 tygodni (od 12.VIII.2019r)
  • Zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
  • Odzież roboczą
  • Program „Premia za polecenie”
Kontakt:
ul. Podolska 12/1
Gdynia
586988322
Email: rekrutacja@baltix.se