Farm worker – Praca w gospodarstwie rolnym

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Edward Vinson Plants Ltd
Miejsce pracy: FAVERSHAM
Oferowane wynagrodzenie brutto: 5500
Rodzaj pracy: Stała, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Inna, Kontrakt

Opis firmy

Edward Vinson Farm zajmuje się hodowlą selekcji owoców miękkich i dystrybucją sadzonek truskawek i malin. Każdego roku Edward Vinson zatrudnia około 500 pracowników sezonowych zamieszkujących różne lokalizacje whrabstwie Kent i południowej Anglii. Ogłaszamy oferty pracy dla pracowników w sektorze rolnym w Wielkiej Brytanii na sezon 2018.

Opis stanowiska

Okres pracy wynosi od 2 do 6 miesięcy. Zapewnione jest zakwaterowanie w przyczepach kempingowych. Tygodniowy czynsz jest odliczany bezpośrednio od zarobków i wynosi £44. Większość oferowanej pracy jest pracą na akord jednakże czasami pracownicy otrzymują możliwość pracy godzinowej. Aktualna płaca minimalna wynosi obecnie £7.5za godzinę. Jesteśmy farmą która rekrutuje bezpośrednio bez prowizji i dodatkowych opłat. Praca polega na uprawie, zbieraniu i pakowaniu truskawek, malin i borówek.

Wymagania

Nie jest wymagana znajomosc jezyka Angielskiego jednak wskazana jest dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy

£7.5za godzinę