Elektryk/elektromonter – praca w Szwecji

Oferta pracy z dnia: 2017/06/28
Oferta ważna do dnia: 2017/07/29
Pracodawca: Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Sztokholm
Numer referencyjny: ELMON-SZT/0517/AB
Rodzaj pracy: Tymczasowa, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, działającą w sektorze doradztwa personalnego. Angażujemy naszych Kandydatów do pracy u Klientów zarówno w Polsce jak i w Skandynawii.

Jeżeli chcesz wyjechać do pracy w Szwecji to już teraz mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję.

Dla naszego szwedzkiego Klienta działającego w branży budowlanej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Elektryk/elektromonter
Miejsce: Stockholm, Norrtälje
Numer ref.: ELMON-SZT/0517/AB

Obowiązki:
Jeden z naszych szwedzkich Klientów potrzebuje wsparcia przy realizacji zadań związanych między innymi z wykonywaniem i modernizacją instalacji elektrycznych w budynkach na terenie Sztokholmu. Poszukujemy osób, które dzięki swojemu doświadczeniu i solidności pomogą naszemu Klientowi wykonać pracę na najwyższym poziomie.Wymagania:• Doświadczenie na stanowisku elektryka/elektromontera
• Umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych
• Aktualne uprawnienia SEP
• Prawo jazdy kat. B
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Rzetelność i umiejętność pracy w zespole

• Pracę od zaraz z początkowym zaangażowaniem na 6 miesięcy – z możliwością przedłużenia
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość pracy w większym wymiarze godzin niż standardowy
• Darmowy przelot do Szwecji i darmowy powrót do Polski po zakończonym projekcie
• Darmowe zakwaterowanie na czas pracy
• Zapewniony transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Email: pracawszwecji@mostwanted.pl