Elektryk , hydraulik od 14€/h + 6€/h dieta Niemcy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work On Personal LTD
Miejsce pracy: Niemcy , Berlin , Stuttgart , Hamburg , Monachium
Numer referencyjny: Eli lub hls DE
Oferowane wynagrodzenie brutto: 10000
Opcje dodatkowe: Program 50+

Opis firmy:

Obecnie dla naszego Niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowiska:

– Elektryk (5 osób)

– Hydraulik (8 osób)

Obowiązki:

– praca przy montażu instalacji elektrycznych

– praca przy montażu instalacji sanitarnych oraz grzewczych

Wymagania:- ukończona szkoła zawodowa w zawodzie elektryk / hydraulik (mile widziane)
– wymagane doświadczenie w zawodzie min. 5 lat
– doświadczenie i niezawodność
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– własny samochód- mile widziane

– umowę o pracę na warunkach niemieckich

– pomoc w zakwaterowaniu

– atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 14 €/h + 6 € /h

– tygodniowe zaliczki

Informacje dodatkowe:

Posiadamy też oferty dla osób ze słabszą znajomością języka niemieckiego.

Więcej naszych ofert na injobs pl