Elektryk , Hydraulik – 18,5 €/h netto

Oferta pracy z dnia: 2018/09/27
Oferta ważna do dnia: 2018/10/28
Pracodawca: Work On Personal LTD
Miejsce pracy: Niemcy , Berlin , Stuttgart , Hamburg , Monachium
Numer referencyjny: praca DE
Oferowane wynagrodzenie brutto: 12000
Opcje dodatkowe: Program 50+

Opis firmy:

Obecnie dla Naszych klientów poszukujemy osóba do pracy na stanowiska:

Elektryk

Hydraulik

Spawacz

Ślusarz / Monter konstrukcji stalowych

Obowiązki:

Elektryk z komunikatywnym językiem niemieckim stawki 15€/h brutto (10,5 – 11 € netto) + dieta 8€ do każdej godziny – 18,5-19€/ h netto

Elektryk z podstawowym językiem niemieckim lub bez znajomości języka – stawka od 12€/h netto + pracodawca opłaca zakwaterowanie

Hydraulik z komunikatywnym językiem niemieckim stawki 15€/h brutto (10,5-11 € netto) + dieta 8€ do każdej godziny – 18,5-19 €/ h netto

Hydraulik PREMIA NA START 300€ z podstawowym językiem niemieckim lub bez znajomości języka – stawka od 12€/h netto + pracodawca opłaca zakwaterowanie

Ślusarz / monter konstrukcji – bez znajomości języka niemieckiego ! stawka 12,50€/h + 40€ dieta ( 2100€ netto /miesiąc)

Spawacz (różne metody) z podstawowym językiem niemieckim stawka :

1. 12€/h netto + pracodawca opłaca zakwaterowanie

2. 12€/h brutto + dieta 60€/dzień , pracodawca organizuje zakwaterowanie , opłaca pracownik

Wymagania:

doświadczenie w pracy

mile widziane własne auto na dojazd do pracy

zespoły / grupy max 3 osoby ( jedna osoba musi znać j. niemiecki)

umowa o pracę z niemieckim pracodawcą

atrakcyjne wynagrodzenie

tygodniowe zaliczki

opieka polskiego koordynatora w Niemczech

Informacje dodatkowe:

Posiadamy wieleinnych ofert pracy , zapraszamy na stronę : injobs.pl/companies/work-on-personal-ltd/offers

Kontakt:
590 Kingston Road
London
518461875
Email: agnieszka.mlynarczyk@op.pl