Elektryk – atrakcyjne wynagrodzenie – Niemcy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work On Personal LTD
Miejsce pracy: Niemcy , Berlin , Stuttgart , Hamburg , Monachium
Numer referencyjny: ElektrykDE
Oferowane wynagrodzenie brutto: 10000
Opcje dodatkowe: Program 50+

Opis firmy:

  1. Work On Personal LTD jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w Niemczech, Austrii,Holandii Danii i Wielkiej Brytanii. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej. Pośredniczymy w zatrudnieniu w takich zawodach jak:

elektrykhydraulikspawaczmonter wentylacjimalarzcieślazbrojarzmurarz itp.Obowiązki:

  • instalacje elektryczne
  • montaż gniazdek, przełączników
  • inne typowe prace elektryczne

Wymagania:

  • min. komunikatywna znajomość  j. niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)
  • wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pomoc w zakwaterowaniu lub mieszkanie opłacone przez pracodawcę
  • atrakcyjne wynagrodzenie od  14 €/ h  +5 €/h dieta dla osób z komunikatywną znajomością języka
  • od 11-12€/h + 50€ diety dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego
  • tygodniowe zaliczki

Informacje dodatkowe:

Obecnie rekrutujemy w róznych branżach i w na terytorium całej UE. Osoby poszukujące pracy w innych zawodach niż elektryk zachęcamy do skorzystania z portalu injobs pl

Tam znajduje się więcej naszych ofert pracy.