Elektryk

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work On Personal LTD
Miejsce pracy: całe Niemcy
Numer referencyjny: Elektryk
Oferowane wynagrodzenie brutto: 10000
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Opcje dodatkowe: Program 50+

Elektryk Zakres obowiązków: -instalacje elektryczne -montaż gniazdek, przełączników -inne typowe prace elektryczne Oferujemy: – zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pomoc w zakwaterowaniu – atrakcyjne wynagrodzenie 11,30 €/ h + 50 € dieta – tygodniowe zaliczki Wymagania: – min podstawowy j. niemieckiego – prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane) – wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe – doświadczenie na ww. stanowisku Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: agnieszka.mlynarczyk@workonpersonal.pl kontakt telefoniczny od PN- PT od 09:00-17:00 pod nr Tel: 518 461 875