Elektryk 12,30€/h + 5€/h dieta

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work On Personal LTD
Miejsce pracy: całe Niemcy
Numer referencyjny: Elektryk
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Opcje dodatkowe: Program 50+

Opis firmy:

Work On Personal LTD jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w Niemczech , Austrii oraz Holandii.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej. Pośredniczymy w zatrudnieniu w takich zawodach jak: elektryk, hydraulik, spawacz, monter wentylacji, malarz, cieśla, zbrojarz, murarz itp.

Obowiązki:

-instalacje elektryczne –

montaż gniazdek, przełączników

-inne typowe prace elektryczne

Wymagania:

– min komunikatywna znajomość  j. niemieckiego

– prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)

– wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe

– doświadczenie na ww. stanowisku

– zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– pomoc w zakwaterowaniu

– atrakcyjne wynagrodzenie  12,30 €/ h + 5 € /h dieta

– tygodniowe zaliczki