Doradca Klienta

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Łódź
Numer referencyjny: ŁDZ/1803/16

Świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa finansowego, doboru optymalnych rozwiązań finansowych dla klienta.

Zajmujemy się dystrybucją produktów oferowanych przez sektor finansowy dla konsumenta oraz klienta biznes. Działamy na terenie całej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych osób na stanowisko handlowca ds. produktów bankowych. Nie oczekujemy doświadczenia, gdyż każda z zatrudni onych osób przechodzi kompleksowe szkolenia.

Zadania jakie stawiamy:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z segmentu klienta detalicznego i klienta biznes

  • Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

  • Budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z Klientami.

Wymagania:

  • Średnie wykształcenie (studenci studiów zaocznych mile widziani)

  • Doświadczenie nie jest wymagane, każdy pracownik przechodzi u nas kompleksowe szkolenia

  • Samodyscyplina i doskonała organizacja pracy.

  • Wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych.

  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów i wysokiej motywacja do pracy.

  • Prawo jazdy kategorii „B” z doświadczenie w prowadzeniu pojazdu.

  • Umowę o pracę na pełen etat ze stałą częścią wynagrodzenia + wynagrodzenie prowizyjne adekwatne do poziomu realizacji  zadań

  • Pakiet szkoleń,

  • Atrakcyjne systemy motywacyjne,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym telefon oraz samochód.

  • Pracy w  młodym , zgranym i zorientowanym na sukces zespole.