DORADCA DO SPRAW ODSZKODOWAŃ

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KANCELARIA MAX ODSZKODOWANIA
Miejsce pracy: Łódź, łódzkie

Nasza kancelaria ma dwa podstawowe filary na których opiera działalność firmy – wiedzę i doświadczenie Istniejemy, aby pomagać wszystkim, którzy sami nie są w stanie wyegzekwować należnych im praw.

W samym 2016 roku w Polsce odnotowano ogromne ilości kolizji drogowych, pożarów domówi i mieszkań, osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy oraz procesów o błędy w sztuce lekarskiej

To daje ogromne pole do działania i możliwość pomocy tysiącom osób.

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu i nieść pomoc osobom poszkodowanym, czekamy na Twoją aplikację.

Zadania:

  • budowanie i podtrzymywanie relacji z Klientami,
  • obsługa Klientów (pomoc Klientom przy formalnościach),
  • realizacja wyznaczonych celów.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • zaangażowanie,
  • otwartość na nowe wyzwania,
  • życzliwość i odpowiednie nastawienie do sytuacji w jakiej znajduje się poszkodowany Klient
  • kompleksowy pakiet szkoleń przygotowujący do pracy,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • opieka i współpraca z Centralą firmy,
  • nie wymagamy założenia działalności gospodarczej (różne formy współpracy).