Dekarz (układanie materiałów zgrzewalnych przy pokryciu dachów i nawierzchni drogowych)

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Grupa Most Wanted!
Miejsce pracy: Sztokholm
Numer referencyjny: DKB/0223/AB
Rodzaj pracy: Stała, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt

Opis firmy:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy konstrukcyjnej z siedzibą w Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szwecja, Sztokholm

Numer ref.: DKB/0223/AB

Obowiązki:

  • Praca z palnikiem,
  • Pokrycie dachów oraz nawierzchni drogowych (mosty),
  • Zgrzewanie membrany bitumicznej,
  • Układanie folii PVC,
  • Prace uszczelniające oraz termoizolacyjne.

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Licencja wykonywania prac gorących – Hot Work (mile widziane),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • Bardzo dobra sprawność fizyczna,
  • Gotowość do wyjazdu za granicę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość pracy w większym wymiarze godzin niż standardowy,
  • Darmowy przelot do Szwecji i darmowy powrót do Polski po zakończonym projekcie,
  • Darmowe zakwaterowanie na czas pracy,
  • Zapewniony transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,
  • Wsparcie naszego Konsultanta w koordynowaniu zatrudnienia.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji z podanym numerem referencyjnym wraz z informacją dotyczącą wymagań finansowych.