Ciesla Konstrukcyjny/3osobowe grupy(jedna osoba z Niemieckim)/darmowe zakwaterowanie/2100€netto

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Hogo.cc
Miejsce pracy: cala Austria
Numer referencyjny: ciesla dachowy
Rodzaj pracy: Tymczasowa, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Hogo.GmbH

Poszukujemy :

Obowiązki:

CIEŚLA KONSTRUKCYJNY

Zadania na stanowisku:

  • Budowa dachow  w systemie szkieletowym

Wymagania:Oczekiwania względem kandydatów:

  • minimum 2-3 letnie doświadczenie w zawodzie cieśli konstrukcyjnego/stolarza budowlanego
  • znajomość technologii budownictwa szkieletowego
  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy według dokumentacji technicznej
  •  znajomość języka obowiazkowa (Zeby dogadac sie z maistrem na osoba w grupie )
  • zatrudnienie w firmie Austriackiej
  • praca pełna wyzwań, w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • auto na dojazdy do pracy

Stawka :13,54€ godzina  + 22 Taggeld + zakwaterowanie gratis

mozliwosc nad godzin