Autoryzowany Doradca Klienta Biznesowego

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agent - Fortum Marketing and Sales Polska S.A.
Miejsce pracy: Katowice, Psary, Mikołów, Orzesze, cały Śląsk
Numer referencyjny: Fortum12/2016

Jesteśmy liderem wśród niezależnych sprzedawców gazu ziemnego i energii elektrycznej. W 2014 roku 50% firm zmieniających sprzedawcę gazu wybrało ofertę DUON. Początki firmy sięgają 2000 roku, zaś obecna forma – Grupa DUON S.A. – funkcjonuje od 2013 roku, z powodzeniem zdobywając rynek sprzedaży gazu i energii.  Od listopada 2016 roku nastąpił rebrandingiem firmy na Fortum Marketing and Sales Polska S.A.

Fortum to lider na rynku gazu i energii elektrycznej dla przedsiębiorców działający w krajach nordyckich (Finlandia, Szwecja, Norwegia), bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia), Polsce, Rosji oraz Indiach. Koncern obsługuje 1,3 mln klientów na świecie i rocznie produkuje 77 TWh energii elektrycznej. Sprzedaż oparta jest na doradztwie biznesowym w zakresie odnawialnych źródeł energii, gazu, jak i energii elektryczne

Fortum poszukujesprzedawcy !

Zadania :

  • Doradztwo i sprzedaż energii elektrycznej dla klientów biznesowych,
  • Aktywne pozyskiwanie klientów – praca w terenie,
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • Przygotowanie i prezentacja ofert biznesowych,
  • Planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie,
  • Tworzenie bazy danych potencjalnych klientów.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej w sektorze B2B

Wymagania :

  • 2 letniego doświadczenia w sprzedaż produktów/usług do segmentu B2B/B2C
  • doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej lub gazu ziemnego- będzie dodatkowym atutem
  • wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych
  • ponadprzeciętnej osobowości
  • wysokiej orientacji na osiąganie wyników
  • własna działalność – będzie dodatkowym atutem
  • dajemy Ci działający i motywujący system prowizyjny,
  • przeciętny doradca w naszej firmie zarabia 80-100 tyś zł netto rocznie,
  • jeżeli jesteś dobry, zakładamy że zarobisz 150-250 tyś zł netto rocznie,
  • jeżeli jesteś wybitny, w zasięgu masz zarobki 300 tyś +

Oferujemy :

  • udział w budowaniu wysokiej pozycji Spółki na rynku
  • jasne oraz stabilna zasady współpracy oraz terminową realizację płatności
  • zatrudnienie na zasadzie faktury VAT lub innej wspólnie uzgodnionej formy zatrudnienia
  • dla najlepszych po okresie próbnym – samochód służbowy i telefon komórkowy
  • pełne szkolenie z zakresu produktu, dodatkowe szkolenia rozwijające umiejętności

pełne wsparcie sprzedaży

  • wsparcie Call Center w umawianiu spotkań,
  • wsparcie w spotkaniach z decydentem firm,
  • materiały marketingowe,
  • swobodę w podejmowaniu decyzji