Asystent/ka księgowego w Raiffeisen Polbank WARSZAWA

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: TAX-NET S.A.
Miejsce pracy: Warszawa
Oferowane wynagrodzenie brutto: 1850
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

 Raiffeisen Bank Polska S.A., obecny na rynku pod nazwą Raiffeisen Polbank, rozpoczął działalność w 1991 roku jako jedna z pierwszych instytucji finansowych z zagranicznym kapitałem, jakie pojawiły się w Polsce, wspierając demokratyczne i wolnorynkowe przemiany. W początkowym okresie Bank koncentrował się na wspieraniu rozwoju przedsiębiorstw oraz na obsłudze zamożnych klientów indywidualnych. Obecnie oferuje pełen zakres usług zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm – od mikro do największych korporacji. Zajmuje czołowe pozycje w wielu segmentach rynku finansowego, m.in. faktoringu, leasingu, wymiany walutowej, instrumentów finansowania handlu czy płatności mobilnych.

Obowiązki:

Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

Przygotowywanie  dokumentów dot. Rozliczeń z pracownikami z wydatków dokonywanych służbową kartą VISA i sprawdzenie kompletności dostarczanych do Księgowości dokumentów

Rozliczenie i zaksięgowanie w księgach rachunkowych wydatków pracowników Banku z tytułu wyjazdów służbowych, pobranych zaliczek pieniężnych, refundacji wydatków służbowych, dokonywanych kartą służbową VISA

Archizowanie dowodów księgowych

Rejestrowanie i skanowanie dokumentów przelewowych w systemie EBS Oracle

Współpraca z innymi jednostkami Banku oraz kontrahentami zewnętrznymi w zakresie przygotowywania dokumentów, analiz i raportów

Bieżące księgowanie i rozliczanie w księgach rachunkowych Banku należności i zobowiązań księgowości własnej.

Terminowa zapłata zobowiązań Banku wobec kontrahentów księgowości własnej.

Dekretowanie dowodów księgowych w Workflow EBS Oracle do zaksięgowania i zapłaty.

Analizowanie na zlecenie innych jednostek poprawności księgowań operacji księgowości własnej.

Wymagania:

wykształcenie – najlepiej w trakcie studiów,

znajomość pakietu MsOffice ( przede wszystkim: Word, Excel, Power Point)

podstawowa znajomość języka angielskiego

dokładność i bardzo dobra organizacja pracy

orientacja na cele i ich terminowe wykonanie

komunikatywność

OFERUJEMY

zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie

atrakcyjną lokalizację

możliwość rozwoju zawodowego

cenne doświadczenie zawodowe poparte referencjami

możliwość uczenia się od profesjonalistów, stosowania w praktyce wiedzy teoretycznej

kursy, szkolenia, możliwość ciągłego rozwoju, podwyższania kompetencji