Asystent/ka Kierownika Wydziału

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: SEITO
Miejsce pracy: Dębica
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Opis firmy:

Jesteśmy firmą od lat działającą w obszarze logistyki produkcji i transportu wewnętrznego.

Świadczymy usługi dla największych światowych marek dbając o najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Do naszej kadry poszukujemy:

Aystenta/Asystentki Kierownika Wydziału

miejsce pracy: Dębica

Obowiązki:

  • Monitorowanie przepływu materiałów w oparciu o system komputerowy
  • Weryfikacja wskazań systemu ze stanem faktycznym
  • Bieżące reagowanie na zaobserwowane nieprawidłowości
  • Wsparcie w realizacji projektów w zakresie produkcji i raportowanie

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania dobrych relacji z ludźmi
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – od 14zł/h
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę sportową FITPROTIT
  • Pracę w systemie 3-zmianowym od pn do nd