Asystent/ka działu HR

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: SEITO
Miejsce pracy: Toruń
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Opis firmy:

Jesteśmy firmą specjalizującą się w logistyce produkcji i transportu wewnętrznego.

Świadczymy usługi dla wielu znanych światowych marek dbając przy tym o najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Do Centrali firmy w Toruniu poszukujemy wsparcia w postaci Asystenta/Asystentki Działu HR

Obowiązki:

– proste prace biurowe,
– aktualizacja akt osobowych pracowników,
– korespondencja,
– wsparcie działu HR w procesie rekrutacji i zatrudniania pracowników z Ukrainy.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: filologia rosyjska, ukraińska, zarządzanie zasobami ludzkimi)

– dobra znajomość pakietu MS Office

– bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego

– systematyczność i dobra organizacja pracy

– pracę dodatkową lub na stałe (w początkowym okresie zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia)

– pracę w młodym i przyjaznym zespole

– możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w HR

– wsparcie działu HR oraz Kadry zarządzającej przy wykonywanych zdaniach