Asystent Biura Obsługi Klienta

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Polski Serwis Floty Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice
Rodzaj pracy: Stała, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Polski Serwis Floty Sp. z o.o. jest od 2004 roku dynamicznie rozwijającą się ogólnopolską firmą działającą w branży motoryzacyjnej. Obecnie poszukujemy do swojego Biura Zarządu w Katowicach osobę na stanowisko:

Obowiązki:

– praca na miejscu w siedzibie Spółki w Katowicach

– praca przy komputerze

– wprowadzanie danych do systemu informatycznego

– telefoniczna obsługa Klientów firmy w zakresie sezonowej wymiany opon

– organizacja procesu wymiany opon dla użytkowników samochodów

– inne prace biurowe

Wymagania:

– Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

– Bardzo dobra organizacja pracy

– Wysoka umiejętność komunikacji przez telefon

Proponujemy pracę sezonową w okresie od 16.08 do 30.11, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W zależności od kwalifikacji kandydatów istnieje możliwość wydłużenia okresu zatrudnienia ( również na stałe ).

Informacje dodatkowe:

CV i list motywacyjny należy składać drogą e-mail na adres: praca@psflota.pl