Architekt rozwiązań Amazon Web Services – Holandia

Oferta pracy z dnia: 2018/01/31
Oferta ważna do dnia: 2018/03/03
Pracodawca: Findworker.pl Daniel Jurkiewicz
Miejsce pracy: Amsterdam
Rodzaj pracy: Stała, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Kontrakt

Obowiązki:Szukamy architektów rozwiązań AWS. Praca w Holandii, na długi okres czasu. Do obowiązków będzie należało: przygotowanie Amazon Web Services do użytku jako platforma, wspieranie zespołów DevOps, organizowanie pokazów, utrzymywanie zautomatyzowanego systemu zgodności, aby zapewnić zespołom DevOps bezpieczne i wydajne korzystanie z AWS, utrzymywanie ogólnej infrastruktury AWS.Wymagania:Wymagamy:
• 5 lat doświadczenia w IT (Linux, Windows) i co najmniej 1 rok w AWS Cloud
• Doskonałe umiejętności tworzenia skryptów (Python, Powershell, JSON, YAML)
• Biegły w zakresie AWS Cloudformation
• Dogłębna znajomość konfiguracji AWS, CloudFormation, S3, Cloudwatch, Lamdba, CodePipeline, CodeBuild, EC2, Route53 itp.
• Solidne zrozumienie sieci i bezpieczeństwa sieci
• Biegła znajomość języka angielskiego
• Dyplom licencjacki lub magisterskiWynagrodzenie ok 3100 EUR/mc netto + płatne zakwaterowanie ok 800 EUR/mc (pokój pojedynczy, internet, standardowe wyposażenie). Umowa holenderska na warunkach holenderskich.Informacje dodatkowe:Agencja Pośrednictwa Pracy nr 12588, Daniel Jurkiewicz
Co kilka dni zamieszczamy na findworker.pl nowe ogłoszenia dotyczące pracy dla pracowników z Polski w firmach skandynawskich w Danii, Norwegii, Finlandii, Szwecji oraz w Holandii, Niemczech i Belgii. Oferty pracy w firmach zagranicznych na prace budowlane, stoczniowe i prace fizyczne w gospodarstwach rolnych. Wejdź na findworker.pl i naciśnij Lubię to, aby widzieć nowe oferty na swoim facebooku.

Email: danieljurkiewicz12@gmail.com