Ankieter TAPI/PAPI

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Kraków
Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło, Kontrakt

Dział badań marketingowych
CeBRiS Sp. z o.o., oddział Kraków

Agencja badawczo-konsultingowa CeBRiS specjalizuje się w realizacji badań marketingowych, analizach rynku oraz wsparciu procesów HR. Na koncie mamy ponad 240 projektów badawczych oraz kilka tysięcy godzin konsultingu w obszarze HR.

W związku z rozwojem działu badawczego agencji poszukujemy kandydatów na stanowiska ankietera TAPI/MOBI.

Liczba wakatów: 6

Od kandydatów oczekujemy:
– rzetelności i dokładności,
– systematyczności i zaangażowania w wykonywaną pracę,
– umiejętności łatwego uczenia się.

Mile widziane doświadczenie w realizacji ankiet terenowych z wykorzystaniem TAPI/PAPI.

Zakres obowiązków:
– ankietowanie TAPI/PAPI (na tabletach/smartfonach/ankietach papierowych)
– uczestnictwo w bieżących projektach badawczych.

Oferujemy:
– wdrożenie, szkolenia merytoryczne wg. standardów CeBRiS,
– zdobycie doświadczenia,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– gwarancję wypłaty do 10. dnia miesiąca.

Uwagi:
Nie jesteśmy zainteresowani kandydaturami ankieterów, którzy wypełniają ankiety na kolanie. Zważywszy na fakt, iż praca ankietera terenowego koordynowana jest przez koordynatora, weryfikujemy każdą ankietę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem serwisu.

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.