Animator/ka w parku rozrywki dla dzieci

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź, Głowno, Brzeziny, Nowosolna
Numer referencyjny: ANI/050/ANM
Rodzaj pracy: Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Obowiązki:

  • Oprowadzanie grup zorganizowanych po terenie tematycznego parku rozrywki znajdującym się w okolicy Łodzi
  • Organizowanie czasu odwiedzającym park
  • Prowadzenie zabaw, aktywności zorganizowanych
  • Dbałość o porządek na terenie Parku

Wymagania:

  • Status osoby uczącej się – warunek konieczny
  • Pozytywne nastawienie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dyspozycyjność w terminie 15.05-15.06 przez minimum 4 dni w tygodniu
  • Doświadczenie w pracy z najmłodszymi, studnia na kierunku pedagogicznym
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z dziećmi
  • Możliwość poszerzenia doświadczenia w pracy z dziećmi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w największym w okolicy parku rozrywki
  • Zróżnicowane, ciekawe zadania
  • Pracę w terminie 15.05-15.06
  • Zwrot kosztów dojazdu dla osób poruszających się samochodem
  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie