Animator/ka w Hotelu za Gdańskiem

Oferta pracy z dnia: 2018/06/05
Oferta ważna do dnia: 2018/07/06
Pracodawca: Hotel Kozi Gród****
Miejsce pracy: Pomlewo
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Szukasz miejsca dla siebie? U nas je znajdziesz!

Hotel Kozi Gród**** jest oddalony zaledwie o 25 km od centrum Gdańska.

Kozi Gród w Pomlewie to wyjątkowy, przepięknie położony kompleks, który tworzą: hotel, restauracja, centrum rekreacji (w tym basen, sauna, kręgle, sala fitness), zaplecze bankietowe oraz szkoleniowe.

Pragniemy, by hotelowi Goście czuli towarzyszące nam zaangażowanie i pasję.

KOGO POSZUKUJEMY :

Energicznych osób do naszego zespołu. Stawiamy na tych którzy chcą się rozwijać i mają entuzjazm do działania.

Poznaj nas: kozigrod.pl
dołącz i zostań ANIMATORKĄ/ANIMATOREM!

PRACA WAKACYJNA: lipiec-sierpień 2018,
od poniedziałku do piątku,
prowadzenie animacji w godzinach: 11:30 – 13:30 i 15:30 – 17:30

TWOJE ZADANIA:

– sprawowanie opieki nad uczestnikami animacji

– prowadzenie zajęć grupowych z dziećmi i dorosłymi

– prowadzenie kreatywnych zajęć plastycznych i edukacyjnych

– tworzenie scenariuszy i programów zajęć

– prowadzenie zajęć sportowych i ruchowych

DLA CIEBIE :

– miejsce pracy w pięknym otoczeniu przyrody

– praca w gronie profesjonalistów

– zdobycie doświadczenia w pracy w hotelu

– rozwój umiejętności zawodowych

A także możesz otrzymać:

> Zwrot części kosztu dojazdu autem

(Podróż samochodem z Gdańska do Gdyni to 32km, a z Gdańska do Pomlewa to jedynie 25km!)

> Śniadania/obiady dla pracowników za symboliczną opłatą!

(Dbamy o to aby nasi pracownicy znali smaki kuchni Koziego Grodu, a przy tym byli najedzeni i pełni energii do pracy!)

NASZE OCZEKIWANIA :

uśmiech, pozytywne nastawienie

– dyspozycyjność oraz własny środek transportu

– pozytywne nastawienie do dzieci

– otwartość i łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi

– kreatywność

Poszukujemy dwóch animatorek/ów do pracy w wakacje: lipiec-sierpień 2018.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy –
w tytule proszę wpisać „CV Animator”.

Kontakt:
Leśników 3
Pomlewo
693376130
Email: biuro@kozigrod.pl