Aktualizacja baz danych w języku angielskim (dla studentów)

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: E-Data Systems Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 60-815
Numer referencyjny: GRATKA/RES
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2200
Rodzaj pracy: Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Opis firmy:

Od ponad dzieisęcu lat zajmujemy się budową i przetwarzaniem najróżniejszych baz danych.

Obowiązki:

Aktualizacja bazy danych w języku angielskim.

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności efektywnego wyszukiwania i gromadzenia informacji z internetu
  • Sumienności, punktualności, pracowitości, rzetelności w podejmowanych działaniach
  • Pracę (8h dziennie, 5 dni w tygodniu) w młodym zespole przy
  • Udział w ciekawym i rozwijającym językowo projekcie w centrum Poznania (dobry dojazd!)
  • 1850 zł netto (umowa zlecenie)
  • Przyjazną atmosferę młodego zespołu

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej: Imię, nazwisko, wiek, uczelnię, kierunek, rok i tryb studiów, telefon oraz informację o doświadczeniu w pracy tego typu TYLKO na adres mailowy: praca@e-datasystems.pl z dopiskiem RES/ENTRY w temacie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatam