Agent ubezpieczeniowy

Branża: Ubezpieczenia
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Praca.Gratka.pl
Oferowane wynagrodzenie brutto: 1500
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie, Inna, Kontrakt

Multi agencja ubezpieczeniowa

Multi Agencja Ubezpieczeniowa działająca na rynku ubezpieczeń życiowych i majątkowych od 1999 r. Obecnie nastawiona na sprzedaż ubezpieczeń życiowych , zarówno grupowych w zakładach pracy , grupowych w tzw. grupach otwartych oraz indywidualnych ubezpieczeń na życie i dożycie . Ponadto polisy zabezpieczenia emerytalnego . Ogromne możliwości rozwoju i atrakcyjnych zarobków . Zapewnienie stabilizacji finansowej i dobrych warunków pracy dla osób pracujących . Dynamiczny zespół i miła atmosfera pracy bez ograniczeń i nacisków . Szkolenia zarówno produktowe jak i motywacyjne na najwyższym poziomie. Dostęp do materiałów marketingowych . Wynagrodzenie oraz  limity sprzedażowe  ustalane indywidualnie w zależności od predyspozycji i umiejętności.

Pozyskiwanie klientów do ubezpieczeń indywidualnych i grupowych . Sprzedaż ubezpieczeń .

Komunikatywność , umiejętność nawiązywania znajomości , budowania relacji , umiejętności sprzedaży bezpośredniej . Miła aparycja  i głos , silna motywacja do pracy . Dyspozycyjność . Gotowość do intensywnego szkolenia .

Wskazane : posiadanie prawa jazdy oraz samochodu . 

Oferujemy pracę : Agenta Ubezpieczeniowego , doradcy klienta , telemarketera , sprzedawcy w jednym. Sprzedaż wyselekcjonowanych produktów jednego wybranego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Oferta zarówno produktów popularnych jak i niektórych niszowych produktów ubezpieczeniowych . Wynagrodzenie w dużej mierze uzależnione od: zaangażowania , efektywności , ilości zawartych i zrealizowanych umów , jakości obsługi klienta . Ponadto premii dodatkowej