2 doświadczonych murarzy do Danii – Herning

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Findworker.pl Daniel Jurkiewicz
Miejsce pracy: Herning
Rodzaj pracy: Stała, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Kontrakt

Obowiązki:Szukamy 2 doświadczonych murarzy do Danii – Herning. Praca na dłuższy okres czasu. Rozpoczecie pracy 28.02. Wymagania:Potrzebujemy murarzy, którzy mają doświadczenie przynajmniej 2 lata lub więcej w układaniu cegieł i układaniu ytong w Danii. Komunikatywna znajomość języka angielskiego i samochód.Zatrudnianie przez duńską agencję pracy, na warunkach duńskich. Praca 50-60 godzin tygodniowo, wynagrodzenie 135 dkk / h brutto (+ SH i + Feriepenge). Płatne zakwaterowanie 150 dkk / dzień / osoba. Miesięczne średnie wynagrodzenie po odliczeniu kosztów zakwaterowania to 8500-9000 PLN / mc netto.  Payslips co 2 tygodnie. Plan rotacji 4/1. Kandydaci zainteresowani tą ofertą pracy powinni przesłać zgłoszenie na adres e-mail danieljurkiewicz12@gmail.com z anotacją w temacie „murarz do Danii”.Informacje dodatkowe:Agencja Pośrednictwa Pracy nr 12588, Daniel Jurkiewicz
Co kilka dni zamieszczamy na findworker.pl nowe ogłoszenia dotyczące pracy dla pracowników z Polski w firmach skandynawskich w Danii, Norwegii, Finlandii, Szwecji oraz w Holandii, Niemczech i Belgii. Oferty pracy w firmach zagranicznych na prace budowlane, stoczniowe i prace fizyczne w gospodarstwach rolnych. Wejdź na findworker.pl i naciśnij Lubię to, aby widzieć nowe oferty na swoim facebooku.