15 monterów konstrukcji stalowych ślusarzy 4 tygodnie do Rotterdamu Holandia 11.000 PLN/mc netto

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Findworker | Daniel Jurkiewicz
Miejsce pracy: Rotterdam, Rotherdam, Holandia
Rodzaj pracy: Dodatkowa, Tymczasowa, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Kontrakt

Obowiązki:

Poszukujemy 15 monterów konstrukcji stalowych do pracy w Holandii w Rotterdamie na okres ok. 4 tygodni (lub dłużej). Rozpoczęcie pracy od 30.09.2016.

Wymagania:

Wymagany certyfikat VCA, komunikatywny język angielski lub niemiecki.

Praca przy przeróbkach konstrukcji – cięcie palnikiem, szlifowanie, sczepianie, praca na podstawie rynku technicznego, demontaż i składanie konstrukcji. Praca po 60 h tygodniowo, 240 h miesięcznie.

wynagrodzenie 11 EUR/h netto, średnie miesięczne wynagrodzenie netto to ok. 11.000 zł/mc netto, zakwaterowanie bezpłatne, oddalone do max. 30 km od miejsca pracy.

Transport i jego koszt po stronie pracownika (mile widziane własne auto). Wymagany certyfikat VCA. Osoby zainteresowane podjęciem pracy od 30.09.2016 proszę o podesłanie CV na adres danieljurkiewicz12@gmail.com z dopiskiem „monter konstrukcji stalowych do Rotterdamu”

Co kilka dni zamieszczamy na findworker.pl nowe ogłoszenia dotyczace pracy dla pracowników z Polski w firmach skandynawskich w Danii, Norwegii, Finlandii, Szwecji oraz w Holandii, Niemczech i Belgii. Oferty pracy w firmach zagranicznych na prace budowlane, stoczniowe i prace fizyczne w gospodartwach rolnych. Wejdź na findworker.pl i naciśnij Lubię to, aby widzieć nowe bieżące oferty na swoim facebooku.